Wydarzenia

Koncert kolęd w Gierzwałdzie

14.01.2017 o 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Gierzwałdzie, odbył się wspaniały koncert Bożonarodzeniowy. Publiczność dopisała i była bardzo otwarta a nawet rozśpiewana. Spędziliśmy wspólnie bardzo owocne dwie godziny. Mamy nadzieję jeszcze wrócić do Gierzwałdu.

Koncert kolęd w Biesalu

14.01.2017 w południe zagraliśmy chyba najbardziej niezwykły i wzruszający koncert, jakby był nam do tej pory dany. Naszą publicznością byli podopieczni Domu Seniora „Młodzi Duchem” w Biesalu. Łzy wzruszenia pojawiły się zarówno na twarzach odbiorców jak i naszych. Muzyka i nadzieja na kilkadziesiąt minut połączyły aż trzy pokolenia. Bardzo dziękujemy za ten cudowny czas.

IX Olsztyńskie Warsztaty Gospel 2016

Już od 9 lat, chór „Wniebogłosy” jest współorganizatorem Olsztyńskich Warsztatów Gospel, które stały się już stałym elementem Olsztyńskiego Lata Artystycznego. W tym roku gościliśmy po raz kolejny zespół Trzecia Godzina Dnia (TGD). Warsztaty odbyły się w terminie 4-5 czerwca 2016 i zakończyły się koncertem finałowych w olsztyńskim Amfiteatrze. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za rok!