GOSPEL W TWOIM MIEŚCIE

PORANEK NADZIEI

Naszą służbą i największym pragnieniem jest niesienie nadziei poprzez muzykę. Dobra Nowina o zbawieniu, jakie jest w Jezusie Chrystusie nieustannie nas zachwyca i chcemy ją nieść na cały świat, zaczynając od naszego miasta, a potem odwiedzając kolejne, bliskie i trochę dalsze.

23 maja 2021 w naszym rodzinnym Olsztynie odbył się pierwszy Poranek Nadziei, podczas którego wielu przechodniów Rynku Starego Miasta zatrzymało się i zostało z nami na dłużej. Wielu ludzi usłyszało Ewangelię, wzruszyło się podczas niesamowitych świadectw przemiany życia jaką czyni Bóg w zwykłych ludziach. Aby zostać i posłuchać przyciągnęła ich muzyka, której głębokie treści podane są w atrakcyjnych aranżacjach. Taką rolę możemy odegrać również w Twoim mieście.

PROGRAM RAMOWY

  • BLOK I – 12.00 – 14.00

około 6-8 utworów przeplatanych świadectwem 1-3 osób z lokalnej społeczności/ głoszeniem Ewangelii przez lokalnego Ewangelistę/Kaznodzieję.

  • przerwa 14.00 – 14.30 – z blokiem dla dzieci
  • BLOK II – 14.30 – 16.30

Relacja video z Poranka Nadziei w Olsztynie.

Oferujemy oprawę muzyczną wydarzenia wraz z profesjonalnym nagłośnieniem scenicznym.

WIECZÓR UWIELBIENIA – LATARNIA

Kilka lat temu Bóg dał wizję, a jej podsumowaniem było światło Latarni, które wskazuje zagubionym na morzu żeglarzom bezpieczną przystań. Chcemy być latarnią, w której świeci Boży Duch. Wieczory Uwielbienia to szczególny czas pokrzepienia dla kościoła. Czas doświadczania Bożej Obecności, wylewania przed Nim swojego serca. Może być to również czas pierwszego spotkania z Bogiem dla osób, które go poszukują. Jeśli w Twojej społeczności brakuje służby uwielbienia, lub nie ma ona wystarczających zasobów, aby taki wieczór przygotować, możemy Ci w tym pomóc. Wieczór Uwielbienia może być zarówno czasem skierowanym wyłącznie do kościoła, jak i wydarzeniem muzyczno-duchowym, które staje się doskonałym pretekstem do zaproszenia osób, które od jakiegoś czasu szukają Boga, aby mogły usłyszeć bardzo poruszające treści, połączone z osobistym świadectwem członków zespołu lub osób z lokalnej wspólnoty czy doświadczyć modlitwy w intymnej atmosferze.

Relacja video z ostatniego Wieczoru Uwielbienia.

Oferujemy oprawę muzyczną wydarzenia wraz z profesjonalnym nagłośnieniem.

Jeśli chciałbyś, aby podobne wydarzenie miało miejsce w Twoim mieście – zapraszamy do KONTAKTU.